Vier genomineerden voor Kroon op het Werk Prijs | Arbeidsdeskundigen
17
feb
2016

Vier genomineerden voor Kroon op het Werk Prijs

De genomineerden voor de Kroon op het Werk Prijs 2016 zijn bekend. Op basis van TNO-onderzoek maken Schiphol Group, Carglass, Macaw (digitale technologie) en Coöperatie Vitelia (mengvoederfabrikant) kans op de prijs die als laatst werd gewonnen door de gemeente Bronckhorst.

De Kroon op het Werk Prijs wordt uitgereikt aan een organisaties die op duurzame wijze invulling geven aan het langer, gezond, productief en met plezier aan het werk houden van hun medewerkers en is een initiatief van Platform Duurzame Inzetbaarheid (NPDI). TNO doet op basis van de NPDI bedrijfscan een uitgebreid schriftelijk vooronderzoek onder directie en werknemers van de vier genomineerde bedrijven. De jury, onder leiding van FNV voorzitter Ton Heerts, zal op 23 maart de winnaar bekend maken tijdens het evenement ‘Zonder geluk en stress vaart niemand wel’ in Hotel Bilderberg te Oosterbeek.

Op de juryfoto van rechts naar links: Hans van der Steen (AWVN), Kroon op het Werk winnaars Carin Wormsbecher (Drukkerij Wedding), Arne van Hout (gemeente Bronckhorst), Paulien Bongers (Innovatie directeur Arbeid TNO), Eelco Tasma (FNV) , Wilmar Schaufeli (hoogleraar arbeids- en organisatiepsychologie Universiteit Utrecht), Richard Weurding, (Verbond van Verzekeraars) en jurysecretaris Wouter van Ginkel (NPDI).

NVvA
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
AI-geletterdheid: een nieuwe professionele verplichting voor arbeidsdeskundigen

AI is inmiddels niet meer weg te denken uit ons dagelijks leven. Dat consta ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Nieuw in de AD Academie - Karin in Wetenschapsland

In de interviewreeks Karin in Wetenschapsland duikt arbeidsdeskundige Karin ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Wijzigingen voor eigenrisicodragers Ziektewet per 1 juli 2025

UWV past per 1 juli 2025 twee maatregelen aan die eigenrisicodragers Ziekte ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws