Jouw mening telt! Help mee met de nieuwe richtlijn re-integratie | Arbeidsdeskundigen
12
mrt
2025

Jouw mening telt! Help mee met de nieuwe richtlijn re-integratie

Samen met een groep experts – arbeidsdeskundigen, werknemers- en werkgeversvertegenwoordigers, bedrijfsartsen en verzekeringsartsen – hebben de richtlijnontwikkelaars van de HAN en het UMCG gewerkt aan de ‘Richtlijn re-integratie voor arbeidsdeskundigen’.

De conceptversie is nu klaar, en we willen graag weten wat jij ervan vindt! Daarom organiseren we een commentaarronde, waarin we feedback verzamelen van professionals die dagelijks met re-integratie bezig zijn.

We hebben jouw expertise nodig

We zoeken 10 arbeidsdeskundigen die zich bezighouden met de re-integratie van werknemers in de eerste 104 weken van verzuim en werken volgens de Wet verbetering poortwachter.

De commentaarronde loopt van 1 tot en met 25 april. Wat vragen we van je? Je leest de richtlijntekst (ongeveer 40 pagina’s) en geeft je mening via een commentaarformulier. Denk aan vragen zoals:

  • Is het doel van de richtlijn duidelijk?

  • Is de opbouw logisch?

  • Is de tekst makkelijk te begrijpen?

  • Zijn de aanbevelingen helder en bruikbaar?

  • Denk je dat deze richtlijn goed toepasbaar is in de praktijk?

Deel jouw ervaring

Wil je meedenken en je ervaring delen? Meld je dan vóór 25 maart aan door een mailtje te sturen naar nvva@arbeidsdeskundigen.nl.

We waarderen je input enorm en kijken uit naar je feedback!

NVvA
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
AI-geletterdheid: een nieuwe professionele verplichting voor arbeidsdeskundigen

AI is inmiddels niet meer weg te denken uit ons dagelijks leven. Dat consta ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Nieuw in de AD Academie - Karin in Wetenschapsland

In de interviewreeks Karin in Wetenschapsland duikt arbeidsdeskundige Karin ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Wijzigingen voor eigenrisicodragers Ziektewet per 1 juli 2025

UWV past per 1 juli 2025 twee maatregelen aan die eigenrisicodragers Ziekte ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws