Webinar IPS 'Werken en leren met LVB' | Arbeidsdeskundigen
19
nov
2020

Webinar IPS 'Werken en leren met LVB'

Voor mensen met een LVB wordt het steeds moeilijker om te participeren in onze steeds complexer wordende samenleving. Het vinden van (betaald) werk is voor hen lastig.

Cordaan heeft een mooie traditie opgebouwd in het begeleiden naar betaald werk van cliënten met LVB. Bijvoorbeeld met de methode Individuele Plaatsing en Steun (IPS) en door middel van Praktijkleren, zoals de opleiding tot Woonhulp in woonzorgcentra. We werken hierbij intensief samen met de Gemeente Amsterdam.

In deze interactieve webinar (donderdag 10 december van 14.30 - 16.30 uur) delen we graag onze ervaringen met zorgprofessionals van binnen en buiten Cordaan, beantwoorden we vragen en horen we ook graag jouw ideeën.

Meld je nu aan!
Stuur een mail ovv ‘Webinar IPS: Werken en Leren met LVB’ naar dwoldhuis@cordaan.nl. Na aanmelding krijg je een week van te voren een bevestiging met het programma en de link naar de livestream van het webinar.

PDF-pictogramPDF-pictogram Uitnodiging webinar IPS

NVvA
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
Hoe ziet de arbeidsmarkt voor zzp’ers eruit sinds 1 januari 2025?

Sinds 1 januari 2025 is de handhaving op schijnzelfstandigheid in Nederland ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Voorjaarsnota 2025: maatregelen sociale zekerheid en implicaties

De Voorjaarsnota 2025 introduceert diverse maatregelen op het gebied van so ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Betere dienstverlening vraagt om noodzakelijke veranderingen

Het UWV staat voor de uitdaging om zijn dienstverlening te verbeteren en te ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws