Webinar IPS 'Werken en leren met LVB' | Arbeidsdeskundigen
19
nov
2020

Webinar IPS 'Werken en leren met LVB'

Voor mensen met een LVB wordt het steeds moeilijker om te participeren in onze steeds complexer wordende samenleving. Het vinden van (betaald) werk is voor hen lastig.

Cordaan heeft een mooie traditie opgebouwd in het begeleiden naar betaald werk van cliënten met LVB. Bijvoorbeeld met de methode Individuele Plaatsing en Steun (IPS) en door middel van Praktijkleren, zoals de opleiding tot Woonhulp in woonzorgcentra. We werken hierbij intensief samen met de Gemeente Amsterdam.

In deze interactieve webinar (donderdag 10 december van 14.30 - 16.30 uur) delen we graag onze ervaringen met zorgprofessionals van binnen en buiten Cordaan, beantwoorden we vragen en horen we ook graag jouw ideeën.

Meld je nu aan!
Stuur een mail ovv ‘Webinar IPS: Werken en Leren met LVB’ naar dwoldhuis@cordaan.nl. Na aanmelding krijg je een week van te voren een bevestiging met het programma en de link naar de livestream van het webinar.

PDF-pictogramPDF-pictogram Uitnodiging webinar IPS

NVvA
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
SER: arbeidsmarkt van de toekomst vraagt om betere combinatie van werk en mantelzorg

De Sociaal-Economische Raad (SER) stelt in een nieuw advies dat de arbeidsm ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
UWV publiceert bevindingen kwaliteitsonderzoek long covid-beoordelingen

Het UWV heeft de bevindingen gepubliceerd van een kwaliteitsonderzoek naar ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Programma voor AD van de Toekomst is bekend

Het programma voor `de arbeidsdeskundige van de toekomst´ is bekend! Ben ji ...

NVvA
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws