Volgens minister Asscher zijn er geen problemen bij uitvoering private arbeidsongeschiktheidsverzekeringen | Arbeidsdeskundigen
24
feb
2017

Volgens minister Asscher zijn er geen problemen bij uitvoering private arbeidsongeschiktheidsverzekeringen

Op 6 februari schreef de minister in een kamerbrief dat 'de rechten van de betrokkenen rond arbeidsongeschiktheidsverzekeringen adequaat gewaarborgd zijn'.

In de kamerbrief reageert Asscher op een verzoek van D66-Kamerlid Steven van Weyenberg, die het kabinet om een oordeel vroeg over de uitvoering van de arbeidsongeschikheidsverzekering naar aanleiding van een uitzending van Radar in januari. In deze uitzending werd gesuggereerd dat sommige private verzekeraars terechte claims niet zouden honoreren.

De minister geeft in de brief onder meer aan dat verzekeraars de positie van verzekerden versterkt hebben door de gezondheidsverklaring te moderniseren en door het recht op een second opinion te borgen.

NVvA
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
Hoe ziet de arbeidsmarkt voor zzp’ers eruit sinds 1 januari 2025?

Sinds 1 januari 2025 is de handhaving op schijnzelfstandigheid in Nederland ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Voorjaarsnota 2025: maatregelen sociale zekerheid en implicaties

De Voorjaarsnota 2025 introduceert diverse maatregelen op het gebied van so ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Betere dienstverlening vraagt om noodzakelijke veranderingen

Het UWV staat voor de uitdaging om zijn dienstverlening te verbeteren en te ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws