Stukken Algemene Ledenvergadering 15 november 2016 online | Arbeidsdeskundigen
27
okt
2016

Stukken Algemene Ledenvergadering 15 november 2016 online

Op 15 november a.s. vindt de Algemene Ledenvergadering plaats. Tijdens deze ALV zullen het strategisch plan, de financiën, de leidraden participatie en beschrijving belastbaarheid en de bestuursvoorstellen besproken worden. Een belangrijk punt deze ALV is het Huis van professionalisering, registratie en certificatie. We zijn zes jaar bezig om ons huis van professionalisering te bouwen. Samen met alle leden, de opleiders en onze stakeholders hebben we al veel stappen gezet. We zijn in gesprek met de SRA over de positie van de gedragscode in dat huis. De notitie bij de stukken geeft helder weer hoe wij het huis zien als het af is. We vragen de leden om in de ALV deze keuze en bijhorende route te bevestigen.
Als u zich aanmeldt voor de ALV worden de stukken u toegezonden maar ​u kunt de stukken voor de ALV vinden op onze website. Daarvoor dient u wel in te loggen.

De ALV vindt plaats van 09.00 tot 10.15 uur bij de CineMec te Ede. Let op u dient zich apart voor de ALV aan te melden via de website. U bent van harte welkom om aanwezig te zijn bij deze ALV.
U vindt hier de stukken.

NVvA
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
Onrust onder zzp’ers houdt aan: ruim twintig procent overweegt te stoppen

Uit recent onderzoek van HR-dienstverlener HeadFirst Group en branchevereni ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Een congres dat je niet wil missen

NVvA en AKC Najaarscongres is dit jaar op donderdag 20 november 2025 in de ...

NVvA
AKC
Vereenvoudigde wia-beoordeling voor 60-plussers weer van kracht

Vanaf 1 september 2025 voert UWV opnieuw de vereenvoudigde WIA-beoordeling ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws