NVvA Voorjaarscongres: voor en door leden: inbreng gevraagd | Arbeidsdeskundigen
08
feb
2017

NVvA Voorjaarscongres: voor en door leden: inbreng gevraagd

Gezocht: NVvA-leden die een presentatie of workshop willen geven over wet- en regelgeving op het gebied van arbeid. Het NVvA Voorjaarscongres heeft als thema wet- en regelgeving op het gebied van arbeid hebben en georganiseerd worden in de vertrouwde vorm van een Parade.

We willen jullie zo de gelegenheid bieden om je op de hoogte te stellen van de (nieuwe) arbeidswet- en regelgeving. Zoals bijvoorbeeld de vernieuwde Participatiewet en Wet banenafspraak (Praktijkroute); de nieuwe Arbo-wet en de uitwerking van de wetten SUWI; WIA; verbetering Poortwachter; Wet werk en Zekerheid.

We zoeken hiervoor leden die een presentatie of een workshop willen geven. Aanmeldingen ontvangen we graag via het secretariaat.

NVvA
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
Hoe ziet de arbeidsmarkt voor zzp’ers eruit sinds 1 januari 2025?

Sinds 1 januari 2025 is de handhaving op schijnzelfstandigheid in Nederland ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Voorjaarsnota 2025: maatregelen sociale zekerheid en implicaties

De Voorjaarsnota 2025 introduceert diverse maatregelen op het gebied van so ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Betere dienstverlening vraagt om noodzakelijke veranderingen

Het UWV staat voor de uitdaging om zijn dienstverlening te verbeteren en te ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws