Coronel Instituut en APE doen praktijkonderzoek met subsidie van UWV | Arbeidsdeskundigen
01
dec
2016

Coronel Instituut en APE doen praktijkonderzoek met subsidie van UWV

Het onderwerp van het onderzoek is "Indicatiestelling begeleidingsbehoefte/-noodzaak cliënten om te komen tot arbeidsparticipatie". Het doel is een doorontwikkeling van de handreiking en het krijgen van zicht op de toegevoegde waarde van de handreiking. We vormen een pool van arbeidsdeskundigen, klantmanagers en jobcoaches die interesse hebben in deelname (aan een of meer onderdelen van het praktijkonderzoek). We komen graag in contact met arbeidsdeskundigen werkzaam bij: UWV SMZ / UWV Werkbedrijf / Gemeenten.

Relevantie?
* Beoordelingssystematiek van de Participatiewet (kijken wie voor welke regeling/voorziening in aanmerking komt voor er een werkplek is vraagt om inschatting begeleidingsbehoefte);
* Begeleidingsbehoefte wordt ervaren als containerbegrip, als lastig identificeerbaar;
* Cliënten zijn gebaat bij eenduidige vaststelling van hun begeleidingsbehoefte op de juiste gronden; professionals bij een handvat voor het vaststellen van begeleidingsbehoefte.

Klik hier voor meer informatie. Aanmelden kan bij Karin Nieuwenhuijsen.

NVvA
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
Vier verhalen uit de NVvA-video

In de nieuwe NVvA-video volgen we vier mensen in heel verschillende situati ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Anouk Pool gekozen als nieuwe bestuurder NVvA – portefeuille Kennisontwikkeling

Tijdens de ALV van 3 december is Anouk Pool unaniem gekozen als nieuwe best ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Ontwikkelingen in het mkb volgens het jaarbericht 2025

Het Jaarbericht Staat van het mkb 2025 laat zien dat de structuur en dynami ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws