Terugblik jubileumfeest AKC | Arbeidsdeskundigen
03
jul
2024

Terugblik jubileumfeest AKC

In 2024 bestaat het AKC 15 jaar. Die mijlpaal vierden we op 28 juni, tijdens een feestelijke bijeenkomst met onze samenwerkingspartners.

We blikten terug én keken vooruit. Nadat presentatrice en zangeres Sophie van Hoytema de zaal aan het zingen kreeg, luisterden we naar mooie woorden van Bert van Swam (NVvA) en Fred Hoekstra (UWV). Prof. dr. Bob de Wit vertelde ons over de toekomst van de samenleving: society 4.0 (lees hier meer). Na een afsluitend woord van Hans Spigt, voorzitter van het AKC-bestuur, kreeg Sophie ons in polonaise de zaal uit. Toen was het tijd om samen te proosten op het 15-jarig bestaan van het AKC.

Marianne Holleman, directeur van het AKC: ‘Het was heel leuk dat zo veel van onze partners dit feestje met ons wilden vieren. We hebben als AKC een mooie groep mensen om ons heen verzameld. We kijken terug op een heel geslaagde middag en avond.’

Benieuwd hoe het was? Bekijk de foto-impressie op LinkedIn.

AKC
Terug naar overzicht
Meer AKC nieuws
Nieuw onderzoek biedt praktische handvatten voor duurzame re-integratie

‘Ik dacht dat ik niet meer nodig was. Nu zie ik weer waar ik waarde kan toe ...

AKC
AKC
Loonwaardecongres 4 november: Werken aan kwaliteit

Wil jij in één dag helemaal bij zijn op het gebied van loonwaardebepaling é ...

AKC
Deelnemers gezocht voor onderzoek naar inclusief werk en werkgeverschap

Arbeidsdeskundigen spelen een cruciale rol bij het vergroten van arbeidspar ...

AKC
AKC
Meer Kenniscentrum AKC nieuws