Eerste kennissessie project Jong Geleerd, Oud Geleerd komt eraan | Arbeidsdeskundigen
15
jul
2024

Eerste kennissessie project Jong Geleerd, Oud Geleerd komt eraan

Hoe maak je als arbeidsdeskundige de juiste afwegingen in het Poortwachterproces? Het antwoord krijg je tijdens de eerste kennissessie van project Jong Geleerd, Oud Geleerd, op 6 augustus in Tilburg. Meld je hier snel voor aan en maak meteen ook kennis met het project, het afwegingskader en andere professionals.

We doen oefeningen en voeren samen gesprekken over beeldvorming: welke afwegingen zijn relevant om een beeld te schetsen van de persoon voor mij? Na deze startbijeenkomst staan nog twee sessies op het programma. Die gaan over oordeelsvorming en besluitvorming.

Elkaar opzoeken

Jong Geleerd, Oud Geleerd is een project van AKC, NVvA, SAM en ZINZIZ, gesubsidieerd door ZonMW. Met dit project willen we arbeidsdeskundigen, bedrijfsartsen, re-integratieprofessionals uit het sociaal domein, HR-professionals en aanpalende beroepsgroepen, zoals verzekeringsartsen en Arboartsen, stimuleren om elkaar nog meer op te zoeken. Zo ontstaan kansen om een ‘buddy’ te vinden om lastige vraagstukken beter op te lossen of zelfs te voorkomen. Bekijk deze video voor meer informatie over het project.

Meer informatie

Wees welkom in Tilburg bij het AKC, aan het Reitseplein 1. Vanaf 12.00 is er inloop inclusief lunch; de sessie is van 13.00-17.00. Meld je aan via deze link.

AKC
AKC
Terug naar overzicht
Meer AKC nieuws
Jong Geleerd, Oud Geleerd: multidisciplinaire samenwerking in het poortwachterproces

Binnen het poortwachterproces werken veel verschillende professionals, van ...

AKC
Terugkeer naar werk over de grenzen

Hoe richten andere Europese landen het re-integratieproces bij ziekte en ar ...

AKC
'Dankzij inzet van technologie voelt de cliënt zich weer gelijkwaardig'

5 vragen aan Alice van Zalk Als arbeidsdeskundige op de afdeling Voorzie ...

AKC
Meer Kenniscentrum AKC nieuws