AKC Collegetour Kanker en Werk; vervolg | Arbeidsdeskundigen
25
jun
2021

AKC Collegetour Kanker en Werk; vervolg

Op 17 juni vond het 2de webinar in de AKC Collegetour Kanker en Werk plaats. Dit keer hebben ruim 90 arbeidsdeskundigen zich verdiept in de vraagstukken rondom arbeidsdeskundig onderzoek en re-integratieadvies bij kanker aan de hand van de boeiende kennisdeling door Bernadette Roekevis, arbeidsdeskundige en Ragna van Hummel, directeur Re-turn, werk en kanker.

Mooie aanvulling ten opzichte van de eerste webinar was het perspectief van de arbeidsdeskundigen werkzaam bij het UWV. Ook de situatie van zelfstandig ondernemers, waar geen sprake is van ‘dwingende’ regelgeving werd ingebracht en komt in de 3e webinar wat uitgebreider aan de orde.

Heb je nog niet deelgenomen? Er zijn nog twee bijeenkomsten van de AKC Collegetour op 30 september en 2 december. Na afloop van de Collegetour wordt een naslagwerk gemaakt en een korte weergave voor de AD Academie.

AKC
Arbeidsdeskundigen
NVvA
Terug naar overzicht
Meer AKC nieuws
Aanmelding geopend voor komende workshops Kanker en Werk

In maart en april waren de eerste workshop van de reeks Kanker en Werk 2025 ...

AKC
AKC
Draag bij aan onderzoek naar de preventieve inzet van arbeidsdeskundigen

Wat gebeurt er als arbeidsdeskundigen al vroeg betrokken worden, nog vóórda ...

AKC
Meer aandacht nodig voor begeleiding van neurodivergente studenten naar werk

Wat hebben universitair afgestudeerden met ADHD, autisme of hoogsensitivite ...

AKC
Meer Kenniscentrum AKC nieuws