Nieuw in de AD Academie | Arbeidsdeskundigen
13
jul
2021

Nieuw in de AD Academie

In de AD Academie vind je lezingen, cursussen, e-learnings en doorverwijzingen om je arbeidsdeskundige kennis op peil te houden. De AD Academie is altijd klaar voor gebruik, maar nooit af. Deze week zijn er nieuwe onderwerpen toegevoegd, namelijk twee bijeenkomsten van onze regio’s en platforms. 

Werken in de toekomst – Platform AOV&Letsel / AD11 en Regio Noord-Oost
Richard van Hooijdonk (trendwatcher en futuroloog) neemt ons mee in de wereld van de technologische ontwikkelingen, de etnische, ethische en morele kant van alle veranderingen en de nieuwe kijk op werk en inzetbaarheid. Ook de rol van zingeving komt ter sprake. Klik hier om de bijeenkomst terug te kijken.

Een Gezond Teamflow-klimaat als Remedie tegen Werkstress en Uitval – Regio Zuid
Ronald van Hintum en Cees van de Zande van TeamPLAYers.NU nemen je mee in het gedachtengoed van Teamflow.  Na dit webinar heb je kennis gemaakt met het Teamflow gedachtengoed, heb je inzicht hoe je werkstress en uitval kunt voorkomen door te bouwen aan een gezond Teamflow-klimaat en kun je aan de slag met de concrete tips voor jouw klanten. Klik hier om het webinar terug te kijken

NVvA
Arbeidsdeskundigen
Terug naar overzicht
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws
Ziekteverzuim schiet omhoog: niet alleen door griep

Het ziekteverzuim onder werknemers is in september fors gestegen. Volgens A ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Waardevol werk gaat om meer dan een goed loon en werkzekerheid

Werknemers hechten steeds meer waarde aan wat werk inhoudt, niet alleen aan ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Internetconsultatie gestart over wetsvoorstel toets re-integratie en WIA-voorschotregeling

Het kabinet is een internetconsultatie gestart over een wetsvoorstel dat de ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws