Arbeid als medicijn | Arbeidsdeskundigen
08
okt
2020

Arbeid als medicijn

Op woensdag 28 oktober organiseert het Platform Sociaal Domein de bijeenkomst 'Arbeid als medicijn'. Werk kan gezondheid bevorderen of gezondheidsklachten verminderen. Maar werk kan ook de oorzaak zijn van fysieke en psychische klachten.

Drs. Ard van Oosten, psychiater, bedrijfskundige en onderzoeker leverde een bijdrage aan de ontwikkeling van de module 'Arbeid als medicijn'. Deze module is in 2017 binnen de GGZ ingevoerd. Door deze module toe te passen krijgt het onderwerp 'werk' vroeg in de begeleiding aandacht..

Zo kan duidelijk worden of werk een herstel bevorderende of juist belemmerende factor is voor de klant. Wat hierbij de rol van arbeidsdeskundigen kan zijn wordt in deze bijeenkomst van Platform Sociaal Domein extra belicht.

Deze bijeenkomst is ook online te volgen. Klik hier om je aan te melden

NVvA
Terug naar overzicht
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws
Anouk Pool gekozen als nieuwe bestuurder NVvA – portefeuille Kennisontwikkeling

Tijdens de ALV van 3 december is Anouk Pool unaniem gekozen als nieuwe best ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Ontwikkelingen in het mkb volgens het jaarbericht 2025

Het Jaarbericht Staat van het mkb 2025 laat zien dat de structuur en dynami ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Druk op de Wmo komt deels van buiten de wet zelf

Gemeenten ervaren een toenemende druk op de Wet maatschappelijke ondersteun ...

Arbeidsdeskundigen
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws