Te lange wachttijden voor sociaal medische beoordelingen | Arbeidsdeskundigen
06
nov
2023

Te lange wachttijden voor sociaal medische beoordelingen

De lange wachttijden voor sociaal medische beoordelingen zijn een maatschappelijk probleem. Voor burgers is er onzekerheid over het recht op een uitkering en daarmee hun inkomenszekerheid en re-integratie. Ook voor werkgevers is er onduidelijkheid over de financiële gevolgen van een mogelijke uitkering.

Onzekerheid

SZW en UWV zoeken naar oplossingsrichtingen die op korte termijn ingevoerd kunnen worden en effectief zijn. Juist daarom luisteren we graag naar alle mensen die betrokken zijn bij dit probleem. In de praktijk, of op afstand. We willen alle stemmen horen.

Denk mee!

We nodigen je van harte uit om de komende tijd mee te werken aan oplossingen! Op onze speciale website lees je hoe deze interactieve dialoog werkt en hoe je een bijdrage kunt leveren: www.denkmeeoversmb.nl.

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Terug naar overzicht
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws
Onzichtbaar en ondergewaardeerd: zorgen over positie van klassieke arbeiders

Klassieke arbeiders in sectoren als productie, logistiek, techniek en ambac ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Staatssecretaris wil doelgroep banenafspraak substantieel verbreden

Staatssecretaris Jurgen Nobel (SZW) heeft in een Kamerbrief de hoofdlijnen ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Onderzoek: kennisdeling in het poortwachterproces verbeteren

Met subsidie van ZonMw heeft ZINZIZ, in samenwerking met de NVvA, AKC en SA ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws