NVvA-bestuur met komst Mieke Rabou compleet | Arbeidsdeskundigen
03
jun
2021

NVvA-bestuur met komst Mieke Rabou compleet

Tijdens de Algemene Ledenvergadering d.d. 25 mei is Mieke Rabou gekozen tot bestuurslid van de NVvA. Met de komst van Mieke is de vacature voor de bestuursportefeuille Ledenparticipatie op uitstekende wijze vervuld. Mieke stelt zich voor.

Mieke is sinds 1995 arbeidsdeskundige en al vele jaren nauw bij de NVvA betrokken, onder meer als actief lid en voorzitter van platform AD11. De stap naar zelfstandigheid in 2005 noemt ze een van de beste beslissingen uit haar loopbaan. Met haar bureau RAB Advies werkt ze met erg veel plezier voor een aantal vaste opdrachtgevers. “De rode draad in mijn werk is het zorgdragen voor een goed verzuimbeleid bij mijn klanten. Daarbij ondersteun ik de verzuimbegeleiding en kom zodoende als arbeidsdeskundige in een vroeg stadium in actie. Dit in nauwe samenwerking met een vaste bedrijfsarts.”

Toen de vacature ledenparticipatie bij haar langskwam was haar interesse meteen gewekt. “Na een flinke periode van wikken en wegen, want druk, druk, druk, heb ik toch de stoute schoenen aangetrokken en mijn belangstelling kenbaar gemaakt. Samen met de leden en collega bestuursleden ga ik deze uitdaging graag aan!”

NVvA
Arbeidsdeskundigen
Terug naar overzicht
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws
SER roept nieuw kabinet op tot sterkere focus op arbeid en brede welvaart

De Sociaal-Economische Raad (SER) heeft een brief gestuurd aan de informate ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Stress op het werk komt vaak voort uit een combinatie van factoren

Steeds meer werknemers ervaren stress, maar de oorzaak ligt zelden uitsluit ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
NVvA en AKC gaan hun samenwerking een nieuwe vorm geven

De Nederlandse Vereniging van Arbeidsdeskundigen (NVvA) en het Arbeidsdesku ...

NVvA
Arbeidsdeskundigen
AKC
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws