Nieuwe onderwerpen in de reeks Covid-19 | Arbeidsdeskundigen
15
dec
2021

Nieuwe onderwerpen in de reeks Covid-19

Corona heeft een enorme impact op de samenleving en bovendien zijn de langetermijngevolgen nog niet te overzien. Een ding is zeker: ook arbeidsdeskundigen krijgen in toenemende mate met gevolgen van corona te maken.

Arbeidsdeskundige Karin Koekkoek startte dit initiatief met de vraag 'Wat moet de arbeidsdeskundige allemaal weten en kunnen om adequaat met de gevolgen van Covid-19 om te gaan?' Zo ontstond het idee om met de NVvA kennis over de impact van Covid-19 op werk en het arbeidsdeskundig handelen te vergaren en te ontsluiten.

In deze update is er een nieuwe AD-essentials en een podcast toegevoegd aan de reeks Covid-19

1. Karin Koekkoek praat in de podcast met Esther Boswinkel over het tot stand komen van het Addendum van de Werkwijzer Poortwachter. De Covid-19 maatregelen zijn nl. ook van invloed op de wijze van beoordelen van de re-integratie inspanningen van de werkgever.

Klik hier voor de podcast.

2. In de reeks Covid-19 praat Karin Koekkoek met Liesbeth Renckens, Klynisch Psycholoog en manager hulpverlening van ARQ Nationaal Psychotrauma Centrum. De uitbraak van het coronavirus en alle maatregelen die landelijk zijn afgekondigd hebben grote maatschappelijke impact.

Klik hier voor het interview

Ga naar de AD Academie voor deze informatie over de impact van Covid-19 op werk en arbeidsdeskundig handelen. Op de website delen we ook andere relevante links naar wetenschappelijke artikelen en achtergrondinformatie

NVvA
Arbeidsdeskundigen
Terug naar overzicht
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws
Het programma voor het NVvA & AKC Najaarscongres “De andere kant” is bekend!

We ontmoeten je graag op 20 november 2025 bij de Basiliek in Veenendaal. J ...

NVvA
Arbeidsdeskundigen
AKC
Verlaging Wajong-uitkering leidde niet tot meer werk

De verlaging van de Wajong-uitkering in 2018 heeft niet geleid tot meer arb ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Uitspraak van het hof "Terecht ontslag voor werknemer die niet meewerkt aan re-integratie"

Een werkgever mag een werknemer ontslaan als deze onvoldoende meewerkt aan ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws