Meld je aan voor de NVvA- deskundigenpool | Arbeidsdeskundigen
31
mrt
2022

Meld je aan voor de NVvA- deskundigenpool

Om sneller te kunnen handelen en meer leden een kans te geven om namens de NVvA deel te nemen aan werkgroepen, bijeenkomsten, (wetenschappelijke) onderzoeken of feedback te geven op politieke- en maatschappelijke ontwikkelingen, is  de NVvA met een deskundigenpool gestart. Wil je jouw kennis en ervaring delen en een bijdrage leveren aan de zichtbaarheid en ontwikkeling van ons vak? Meld je dan nu aan voor de deskundigenpool!

Het arbeidsdeskundig vak krijgt op verschillende (politieke) niveaus steeds meer bekendheid. Hierdoor wordt de NVvA ook steeds vaker gevraagd om reacties te geven op politieke- en maatschappelijke ontwikkelingen en om deel te nemen aan werkgroepen, begeleidingscommissies, bijeenkomsten en (wetenschappelijk) onderzoek. De input van arbeidsdeskundigen is van groot belang, de uitkomsten zijn relevant voor de beroepsgroep. Tot nu benaderden wij per verzoek één of meerdere arbeidsdeskundigen om namens de NVvA deel te nemen of te reageren. Om sneller te kunnen handelen en meer leden een kans te geven om hun kennis en ervaring te delen, komt er nu een NVvA-deskundigenpool. Wil je deelnemen? Meld je dan aan en wij nemen contact met je op om je voorkeuren en interesses te noteren.

We kunnen iedereen gebruiken, maar op dit moment zoeken we ook specifiek arbeidsdeskundigen voor de begeleidingscommissies van:

  • Preventie en de-escalatie van arbeidsconflicten (Amsterdam UMC)
  • Subsidie onderzoek werkautisme (UWV)

Tevens groeien wij ook als vereniging zelf. De Regio Noord kan daarom wat ondersteuning gebruiken. We kijken uit naar je reactie.

Namens NVvA
Mieke Rabou, bestuurslid ledenparticipatie

NVvA
Arbeidsdeskundigen
Terug naar overzicht
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws
Ontdek het programma van de AD Parade op 12 juni 2025

Ontdek het programma van de AD Parade 12 juni 2025 en geef je op….DIT WIL J ...

NVvA
Arbeidsdeskundigen
1 op de 5 werkhervatters vindt na WW-uitkering werk via uitzendbureau

In 2022 ontvingen 221 duizend mensen een WW-uitkering. Een jaar later had 5 ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Werk en mantelzorg: werkgevers zoeken samen met werknemers naar oplossingen

Het combineren van werk en mantelzorgtaken verloopt voor veel werknemers do ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Arbeidsdeskundigen nieuws