Voor een artikel in AD Visie zijn we op zoek naar arbeidsdeskundigen die al werken met de BAR of hebben meegedaan aan een van de pilots.
We zijn benieuwd naar jouw ervaringen! Wat kan de BAR betekenen voor de arbeidsdeskundige in de dagelijkse praktijk? En misschien nog wel belangrijker: wat kan de BAR betekenen voor onze cliënten?
We willen hierover graag een aantal arbeidsdeskundigen interviewen. Geen ingewikkeld verhaal, maar juist jouw ervaringen, voorbeelden en ideeën uit de praktijk.
Laat het ons weten! Stuur een berichtje naar nvva@arbeidsdeskundigen.nl en wie weet spreken we jou binnenkort voor AD Visie. Jouw praktijkervaring kan collega’s helpen om de mogelijkheden van de BAR beter te begrijpen.