De rol van de NVvA
Vanuit de NVvA willen we daarom het vak(gebied) van de arbeidsdeskundige breder in beeld brengen. Wat houdt het in? Zijn er verschillende arbeidsdeskundigen? Wanneer krijg je te maken met een arbeidsdeskundige? Deze vragen willen we beantwoorden en onder de aandacht brengen.
Hoe maken we ons vak bekend?
Vanaf nu gaan we op verschillende plekken het vak van de arbeidsdeskundige breder bekend maken. Dat betekent dat je, bijvoorbeeld op LinkedIn, berichten gaat tegenkomen met de kleur paars in plaats van onze rode kleur. Deze berichten zijn niet specifiek voor jou geschreven en bedoeld als lid, maar juist voor HR-managers, directeuren en ondernemers.
Meer dan alleen social media
Is dat alles? Zeker niet! We hebben een hele serie artikelen geschreven over ons werkveld en over onze kijk daarop. Een deel daarvan staat al op de homepage van arbeidsdeskundigen.nl bij de kopjes verhalen en cases. De komende tijd zullen deze meer en meer worden aangevuld. Daarnaast zijn we druk bezig met het maken van infographics en andere uitingen om op een visuele laagdrempelige manier ons werkveld te tonen. Speciaal voor deze doelgroep maken we ook een magazine.
Help ons mee!
Heb je vragen, ideeën of een nieuwswaardig item? Deel ze met ons! En help ons deze berichten te verspreiden door ze te liken, delen en er commentaar op te geven. Zo helpen we samen ons vak bekender te maken onder een breed publiek!