Zeeuws-Vlaanderen schakelt AD-expertise in | Arbeidsdeskundigen
11
mrt
2015

Zeeuws-Vlaanderen schakelt AD-expertise in

Om uitvoering te geven aan de Participatiewet heeft Werkservicepunt Zeeuws-Vlaanderen twee arbeidsdeskundigen aangetrokken. Het gaat om Rida Hofman en Yvonne de Bas. Zij zijn aanspreekpunt voor de werkgevers in de regio en verantwoordelijk voor de matching, loonwaardebepaling en inzet van de diverse instrumenten.

Het is een mooi en goed iniatief van het Werkservicepunt dat zeker navolging verdient.
Immers, voor veel werkgevers zijn arbeidsgehandicapten onbekend terrein. De arbeidsdeskundige kan hierover adviseren en laten zien dat het in dienst nemen van mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt in meerdere opzichten lonend is. Vanuit maatschappelijk oogpunt, maar ook bedrijfsmatig.
Volgens het Zeeuwse Werkservicepunt lukt het invullen van de extra banen alleen als werkgevers een passend aanbod krijgen van arbeidsgehandicapte werkzoekenden, inclusief een beeld van wat deze potentiële werknemers kunnen en hoe in hun bedrijf werk geschikt is te maken. Ook daarin zijn de twee aangenomen arbeidsdeskundigen opgeleid en ervaren.
Uiteraard zet het Werkservice punt beide arbeidsdeskundigen ook weg als objectieve specialisten voor loonwaardebepaling.

NVvA
Terug naar overzicht
Meer NVvA nieuws
Hoe ziet de arbeidsmarkt voor zzp’ers eruit sinds 1 januari 2025?

Sinds 1 januari 2025 is de handhaving op schijnzelfstandigheid in Nederland ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Voorjaarsnota 2025: maatregelen sociale zekerheid en implicaties

De Voorjaarsnota 2025 introduceert diverse maatregelen op het gebied van so ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Betere dienstverlening vraagt om noodzakelijke veranderingen

Het UWV staat voor de uitdaging om zijn dienstverlening te verbeteren en te ...

Arbeidsdeskundigen
NVvA
Meer Vereniging NVvA nieuws